Aktuálně

2. 3. 2022

„Jako KSČM vojenské řešení problému odsuzujeme. Stejně jako v případě bombardování Jugoslávie, invaze do Iráku, Afghánistánu nebo zákroky v Libyi a Sýrii,“ říká k situaci na Ukrajině europoslankyně a předsedkyně KSČM Kateřina Konečná.

1. 3. 2022

Přinášíme vám další pravidelný díl souhrnu týdenních informací, nazvaného BEZ OBALU s Kateřinou Konečnou, dnes zejména o rusko-ukrajinském konfliktu, ale i o nastolení narativu kolektivní viny a kmotrovství v ODS.

27. 2. 2022

Senátor Pavel Fischer (nestr.) a předsedkyně KSČM Kateřina Konečná se v Partii na CNN Prima NEWS střetli kvůli dodávce vojenského materiálu na Ukrajinu, která je ve válce s Ruskem. Podle Konečné zbraně konflikty jen eskalují.

26. 2. 2022

Předsedkyně KSČM a poslankyně Evropského parlamentu Kateřina Konečná byla v pátek hostem pořadu CNN Prima News 360 stupňů P. Wolfové. S poslancem O. Kolářem (TOP 09) bude diskutovat o konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou.

Sestřih https://fb.watch/brFV3b2OYP/

25. 2. 2022

KSČM soustavně protestuje proti neustále se zhoršující mezinárodní situaci související s eskalací konfliktu ve východní Evropě. Ten nyní postoupil do další dramatické fáze.

24. 2. 2022

Jsem proti řešení ukrajinského konfliktu zbraněmi. Stejně tak, jako jsem jej odsuzovala v Afghánistánu, Iráku, Sýrii, Libyi i Jugoslávii! Ne, na rozdíl od ostatních nemám dvojí metr. Na válku na Ukrajině bohužel doplatí i občané Evropy.

10. 2. 2022

Prezidentský kandidát KSČM Josef Skála byl hostem pořadu Ptám se já na Seznamzpravy.cz. Jak bude vypadat jeho kampaň? A mají komunisté, kteří vypadli ze Sněmovny, šanci se svým kandidátem oslovit širší veřejnost? 

3. 2. 2022

V reakci na aktuální politickou situaci kolem Ukrajiny pořádá OV KSČM Jihlava demonstraci. Na akci za vedení ÚV KSČM vystoupí předsedkyně Kateřina Konečná a místopředseda Milan Krajča. Dalšími účastníky budou mj. Vojtěch Filip, gen.

1. 2. 2022

Přinášíme vám další pravidelný díl souhrnu týdenních informací, nazvaného BEZ OBALU s Kateřinou Konečnou, který nemůže být o ničem jiném než o dění na Ukrajině.

Vážení čtenáři,

Stránky